Humanitární bombarďák opět za bukem vypouští bohatýrské pšouky

7. 03. 2011 10:32:59
Havel doporučuje rychlý vojenský zásah západních zemí v Libyji. Korunu tomu nasadil zvrácenou úvahou, že váhání s použitím síly se v Jugoslávii nevyplatilo.

O Kaddáfím řekl v rozhovoru pro Hospodářské noviny: "Osobně jsem ho měl za komického klauna. Vlastně celý svět ho měl za podivínského šaška. A celý svět se mýlil. Ukázalo se, že to je šílený zločinec.“

Kaddáfího hájit nebudu, ale za komického šaška, který v určité situaci – jak stále dokazuje – může být i velmi nebezpečný, považuji Havla.

1) Západ se v Jugoslávii postavil na stranu muslimů, separatistů, zaostalců, zločinců a narkomafiánů, kteří se nakonec neštítili ani vraždit kvůli prodeji lidských orgánů. To jen proto, aby si rozparceloval kořist tak, aby oslabil vliv Ruska a ovládl suroviny. Na Thacim je vidět, že když zločinec se hodí do krámu, tak je to „náš čubčí syn“. Vzpomeňme, že podobným byl i Saddám a v nedávné době i „kajícník“ Kaddáfí.

2) Západ destabilizoval arabský svět posílením šíitských muslimů kontraproduktivními válkami v Iráku a v Afghánistánu. Havel všechna tato vojenská dobrodružství – i pod vylhanými záminkami – podporoval, dokonce k nim ponoukal. Teď Západ sklízí plody. Až ty arabské revolty skončí, euroatlantická civilizace bude zase více ohrožena islámským fundamentalismem.

3) Každou euroatlantickou intervenci by zneužili tamní náboženští fundamentalisté k dalšímu vystupňování fanatické nenávisti vůči křesťanům a Západu obecně.

4) Havel zastává a propaguje politickou korektnost, multikulturalitu a kosmopolitismus, které západnímu světu brání až sebevražedně zastavit rozpínavý islamismus ve vlastních zemích.

5) Havel si hrál farizejsky na pacifistu, to ale pouze tehdy, když plnil zadání, aby zničil československý zbrojní průmysl.

Buďme rádi, že Havel si jen tak střílí do kalhot, protože i klaun má ve světě větší slovo než on. Mouřenín splnil zadání, teď už o jeho moudra nikdo nestojí.

Autor: Dušan Streit | pondělí 7.3.2011 10:32 | karma článku: 40.77 | přečteno: 4775x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz