Neděle 29. listopadu 2020, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 29. listopadu 2020 Zina

Maskované strašidlo reálného socialismu dusí Evropu

18. 05. 2011 14:19:59
Proradně si převléká tu levicový, tu zase pravicový kabát. V této hře na demokracii se tváří, že zastřešuje jak levicový, tak především pravicový proud. Je to jen kamufláž.

Autentická pravice v jejich pojetí totiž neexistuje. Pro tu mají toliko nálepku extrémismu. Skutečné pravici čelí bolševicky doktrínou „politické korektnosti“. Podle nich, co se nepodvolí a ještě k tomu nepodlehne integrační mánii, musí být vytěsněno na okraj společnosti. Prostě kdo nejde s námi, jde proti nám. Kupředu levá! A nezapomeňme ani na zprofanovaný internacionalismus. Takže socialismem usvědčené totalitní metody se k tomuto účelu hodí právě kazatelům novodobé bolševické „morálky“.

Lidé však začínají onu fintu prohlédat. Uveďme si to na domácím příkladu. Není tajemstvím, že podpora Evropské unie má v posledních průzkumech menšinovou podporu. Jak je tedy možné, že eurorealisté a euroskeptici nemají v našich zastupitelských orgánech ŽÁDNÉHO poslance?! Právě kvůli HŘE na pravici a na levici a kamuflování skutečné podstaty.

Copak u nás existuje v parlamentním prostoru skutečně pravicová strana? Pravice znamená konzervativní pojetí národního státu jako nenahraditelného prostoru pro uplatnění demokracie. Každý falešný internacionalismus je ji cizí. Pravice by nikdy nepřijala prznění demokracie pod záminkou sdílené či dělené (čti omezené) suverenity. Nikdy by nevlezla do lisabonského chomoutu. Nikdy by z parlamentu a vlády neučinila poštovnu pro doručování direktiv z Brusele.

Pravice považuje veškerou svrchovanost za odvozenou od jedince a jeho osobních svobod. Společnost, která uměle nafukuje hrozby, aby utahovala šrouby, jimiž neustále svobody omezuje, nemůže být pravicová. Dovolím si parafrázovat a dopovědět známý Franklinův citát tak, že útok na svobodu je vždy především útokem na bezpečí.

Pravicová společnost by netrpěla alarmismus ani účelovou předběžnou opatrnost. Že pravicovost dnešních politiků jsou mimikry, odhaluje jejich vztah k „politické korektnosti“. Pravice vyznává konzervativní hodnoty a tradiční osvědčené normy a jsou jí zcela cizí utopické recepty sociálních inženýrů, feministek, sexuálních exhibicionistů, agresivních menšin, multikulturních nájezdníků a cizorodých zvyklostí. Tato občanská „výchova“ je bolševická a zcela se zdiskreditovala – byť v jiném balení – za socialismu.

ODS není v tomto kontextu a v souvislosti s jejich předchozími kroky podvazujícími svobody – národní i individuální – možno považovat za pravicovou stranu. Tato pseudopravice (týká se i TOP 09) se stejně zpronevěřuje tržním principům na úkor systémového klientelismu, jako se levice dnes zpronevěřuje péči o neprivilegovaného občana na úkor vlastních prebend. Je to jen hra na oranžové a modré, obdobná fandění sešívaným nebo rudým. To je věcí první signální soustavy a rozumí jí i jednodušší povahy. Pak stačí hlasitý fanklub a masivní propaganda umocněná paranoidním strachem z nepřátel.

A tak nám tuto hru, kde se shodli na pravidlech moderovaných z EU, vnucují jako jedině přípustnou. Ale právě tento stádní přístup předznamenává paradoxně novou multikulturní podobu fašismu, což je totalitní ideologie, vyznávající „jednotu, autoritu a povinnost“, při níž ale jde o popření liberalismu a individualismu a nadřazení korporatismu a kolektivismu těmto principům. Neoddělitelnou součástí této ideologie je propaganda, nástup cenzury a „vyrábění“ nepřátel. Ačkoliv se ohání jednotou, jde o systém založený na elitářství. A ten mají v genech totalitní režimy, často se opírající o levicovou ideologii.

V Evropě se také vyskytují kromě levicových a zelených stran, které těžko odlišit (snad jen měrou eko-extrémismu), různé variace na pseudopravici. Takovou příznačnou ukázkou je portugalská strana Partido Social Democrata, tedy podle názvu sociálně-demokratická, jež se však vydává za pravicovou a farizejsky je v Evropském parlamentu součástí frakce Evropské strany lidové. Není vám to jasné? Mi to došlo, až jsem si uvědomil, že socialisté infiltrují a zcela ovládají ostatní proudy, jako kdysi komunisté v národní frontě.

Aby to bylo ještě zřejmější, tak dodám, že od roku 1999 byl předsedou této strany José Manuel Barroso, dnešní předseda Evropské komise.Ale to ještě není všechno. Tento kamuflovaný eurobyrokrat byl do roku 1980 předsedou strany PCTP-MRPP, což je Portugalská komunistická strana pracujících - Revoluční hnutí strany proletariátu! A maska je stržena!

Evropu zavlékají do úpadku – mravního i hospodářského – komunisté, socialisté a bezpáteřní převlékači kabátů. Jak dopadá Portugalsko, si můžeme ověřit. Jak dopadne Evropská unie můžeme domyslet. Nakročeno už je i v dalších zemích (Irsko, Řecko, Maďarsko, Španělsko...).

Myslíte, že zůstaneme stranou? Kalousek, který nasadil mimikry zodpovědného pravicového hospodáře, se už právě za ČR zaručoval 8 miliardami za nesplatitelné portugalské dluhy; a to v rozporu s našimi zákony a v duchu socialistického internacionalismu.

Autor: Dušan Streit | středa 18.5.2011 14:19 | karma článku: 36.51 | přečteno: 3650x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Petr Štrompf

U Moniky Babišové na večeři

Svět chce být klamán, tak tedy bude. Svět voličů klamán je a tak to i je. Budu tedy klamat taky, fiktivně jsem se nechal pozvat na večeři druhou dámou, kterou pandemie donutila vařit. Monika Babišová a já u společné tabule.

29.11.2020 v 7:19 | Karma článku: 5.79 | Přečteno: 319 | Diskuse

Ivo F. Cilich

Fandím každému, kdo se té zbytečné buzeraci vzepře

Poslední dny se ukazuje, že těch vládních nařízení mají lidé čím dál víc plné zuby a odmítají se jim víc a víc podvolovat. A zcela pochopitelně.

28.11.2020 v 19:00 | Karma článku: 29.85 | Přečteno: 1126 | Diskuse

Radek Sárközi

Plagův školský PES aneb Chaos a improvizace pokračují

Žáci 2. stupně ZŠ se vrací do škol. Bohužel pouze na týden, protože je čeká tzv. rotační schéma. Toto týdenní střídání distanční a prezenční výuky nedává smysl, protože se týká jen malého počtu dětí. Epidemii to příliš nezpomalí.

28.11.2020 v 17:17 | Karma článku: 20.80 | Přečteno: 846 | Diskuse

Jan Bartoň

Na Tchaj-wanu se to pralo v parlamentu

Mezi poslanci tchajwanského parlamentu propukla bitka, když se vládní a opoziční poslanci utkali kvůli možnému dovozu vepřového masa z USA.

28.11.2020 v 9:00 | Karma článku: 25.99 | Přečteno: 512 | Diskuse

Pavel P. Kopecký

Nepřátelští přátelé

Trump vždy rozděloval společnost až na krev. Komunikoval bizarně. Ovšem jisté úspěchy mu nejde upřít!

27.11.2020 v 22:28 | Karma článku: 11.06 | Přečteno: 346 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3934
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz