Pátek 6. prosince 2019, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

TOPáci – „pravičáci“ pro legraci

17. 01. 2012 14:06:59
Jak Kristus měnil vodu na víno, oni mění své voliče na pomyslné nebo potenciální boháče. Tímto kejklem každý, kdo se chce oddělit od „socek“, virtuálně „povyroste“ na TOPÁKA. Každý číšník se pak cítí Kellnerem – volil přece tu nejechtovnější pravici.

Přitom je TOP 09 banda šarlatánů, jakýchsi bolševických úderníků pseudopravice. I při bídě naší politické scény jsou tou nejodpornější, nejpokrytečtější a nejodsouzeníhodnější stranou. Prostě šíbři s pravicovou rétorikou a levičáckými skutky, kteří nevyznávají pravicové hodnoty, ale pouze zneužívají pravičácké floskule.

Zrádce lidovců Kalousek tady přece přes dvacet let mával lidoveckou sociální kartou, což vyvrcholilo, když je chtěl – myslím v roce 2006 – přivést až do náruče komunistů.

Schwarzenberg je tělem i duší Havlovec, tedy by měl být pokračovatelem levicového liberalismu, mysticismu, dekadence a postmodernismu. Ve skutečnosti je situace ještě horší, je dekadentním pragmatikem, který bolševicky a plánovitě rozvrací veškeré tradice spojené s českou státností, jež k naší pravici musí neodmyslitelně patřit.

Zamyslete se:

Je pravicové, mít plnou pusu rozpočtové odpovědnosti, a přitom v rozporu s míněním prezidenta i ČNB slibovat nejrůznějšími kanály další desítky miliard do EU (nešlo jen o euroval)?

Je pravicový takový stupeň internacionalismu, kdy nás nabádají k tomu, abychom slepě následovali cokoliv, co si dohodnou Merkelová se Sarkozym? To má být ten hlavní proud inspirovaný RVP se Sovětským svazem jako hegemonem? Straší nás „druhými houslemi“ v Evropě a přitom z nás dělají kompars.

Je pravicové zvyšování daní? A není zvyšování majetkových daní (daní z nemovitostí) levičáckou zvráceností? To všechno v situaci, kdy Kalousek neráčil přihlásit ČR u švýcarských orgánů ani o miliardy odkloněné z MUS?

Je pravicová systémová buzerace občanů, nálepkování extrémismem a prolamování osobních svobod, které by nebylo myslitelné ani za komunistů? Navíc stát plánuje takový registrační dohled, že se stáváme – jak jsem někde četl – Českou registrovou republikou.

Je pravicové považovat suverénní národní stát za přežitek? Copak jej vymysleli komunisté? Nevymysleli. Ale jejich duchovní dědicové dnes blouzní utopicky o Spojených evropských státech.

Bylo by toho hodně, nad čím by si člověk ukroutil krk. Opravdu nechápu, jak tento volební megapodvod může někdo „žrát“ i dnes.

A za projev nejhlubšího mentálního úpadku považuji, když mi někdo – evidentně z jejich zmatených voličů - za obranu tradičních hodnot a za samostatný úsudek bez ideologického nátěru spílá málem do komunistů a „socek“. Je to pro mě dokladem jejich třídního, tedy leninského, uvažování.

A je pro mě opravdu těžké, abych se poměřoval s „užitečnými idioty“, na které po vhození volebního lístku dopadne odlesk cizího bohatství.

Autor: Dušan Streit | úterý 17.1.2012 14:06 | karma článku: 40.56 | přečteno: 3819x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Zdeněk Macura

Demonstrace chvilkařů nejsou proti Babišovi, ale proti 30 % voličů, otravují společnost

Demonstrace obecně nepochybně patří ke zdravé demokracii, ať už se demonstruje za cokoliv. Když už nic, jsou aspoň inspirací k zamyšlení nad různými otázkami. Jenže opakované demonstrace chvilkařů smrdí útokem na demokracii.

6.12.2019 v 1:07 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 73 | Diskuse

Petr Burian

Slibuji dnes přede všemi, jako jiskra jasná

Máte rádi sliby? Znějí tak upřímně, odhodlaně, tak novátorsky. Voliči A.Babiše se ve slibech přímo rochní. A čím absurdnější slib, nesmyslnější vysvětlení, či prolhanější a drzejší tvrzení, tím jsou více u vytržení.

5.12.2019 v 19:04 | Karma článku: 23.10 | Přečteno: 386 | Diskuse

Miloslav Havelka

Možná se dozvíme, že Václav Klaus ml. snědl spolužákovi svačinu. A půjde to do Bruselu!

Výzkumy volebních preferencí jsou ošemetná věc. Chlubí se nimi ti, pro koho jsou příznivé, naopak méně úspěšní je zpochybňují. Co ale s grafy, které vychází diametrálně odlišně?

5.12.2019 v 13:21 | Karma článku: 37.92 | Přečteno: 1077 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Vrácením celé věci kolem pana Babiše opět do hry, došlo…

... k nejlepšímu možnému řešení celé záležitosti. I když se dnes z toho jedni radují a druzí skoro zuří, radovat bychom se měli všichni. Proč? Vysvětlím...

5.12.2019 v 13:08 | Karma článku: 23.59 | Přečteno: 809 | Diskuse

Jan Dvořák

Že je nouze o anděly a čerty? Chytrý Mikuláš sáhne po Babišovi

Už od středečního odpoledne je veřejný prostor v diskusích na sítích i v blozích přebabišovaný úvahami, lamentacemi i jedovatými slinami, které reflektují obnovené stíhání premiéra s odůvodněním, že „na zavření“ to ještě není.

5.12.2019 v 9:31 | Karma článku: 13.37 | Přečteno: 240 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz