Za Parkanovou kejhá Kalousek. Koho asi potrefili?

26. 06. 2012 16:10:59
Zatímco nešťastnice Parkanová opěvovala radar, tak jiní koumáci pacifikovali generály, aby armáda koupila nevhodná letadla CASA za přemrštěnou cenu (asi o 658 miliónů korun, ale mluví se až o miliardě).

Podstatné je, že letadla nelétají. A kdyby létala, jsou podle původních dobrozdání generálů nevhodná. A tak zakázka za bezmála 6 miliard korun, kdy každá česká rodina přispěla pár tisícovkami, zatím přináší jen problémy a škody.

Kdo za to může? Fakt je až úsměvné, kterak se vždy potrefená husa přihlásí sama. Kalousek se může pominout, aby trestní stíhání odvrátil. Jeho stranický kumpán Schwarzeberg, který ejakuloval nad kauzou Ratha, najednou obrátil o 180 stupňů. Když tehdy dával velkohubá prohlášení nad jednotkami miliónů a velebil orgány činné v trestním řízení, zřejmě si myslel o zbrojních zakázkách „too big to fail“ (příliš velké na průšvih).

Nikoho ještě nezatkli. Proč ta hysterická prohlášení? Kalouskovi musí hodně téci do bot, když standardní postup policie komentoval v ČT (OVM) takto: „Jsem hluboce přesvědčen, že jsme svědky bezprecedentního policejního útoku na demokratické rozhodovací mechanismy státu. ... To už je náběh na policejní stát.“ Ale ale...

Kalousek ztratil nervy. O policejní stát se jedná tehdy, když politici vodí policii na špagátku. Myslí si někdo, že „venkovský polda“ Lessy chce udělat puč? Celá ta hysterie vyvěrá právě z toho, že policie se politikům začíná částečně vymykat z rukou a částečně se emancipovala z jejich područí. Tak si všímejme, kteří kejhají jako potrefené husy. Při veškeré inteligenci Kalouska se nechal přistihnout mezi prvními. Jen si pořád lámu hlavu, proč ho vlastním tělem původně kryl i nešťastník Nečas.

Spíše mě napadají asociace: Kalousek, jeho přítel Háva, Omnipol, M. Barták, Topolánek, Dalík, Kopřiva... A chuděra Parkanová? Dobře jí tak. Falešně zpívat se nemá...

Ale jestli je za něco zodpovědná, by měl zjistit případně nezávislý soud, ne Kalousek. Nebo ji brání vlastním tělem ve vlastním zájmu?

Autor: Dušan Streit | úterý 26.6.2012 16:10 | karma článku: 41.66 | přečteno: 3145x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz