Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Kalousku, nepijte tolik!

21. 09. 2012 11:49:59
Včera jsem neměl to „štěstí“ a Kalouska jsem v televizi neviděl. Několik známých mi však hlásilo, že tam vystupoval zcela „našrot“. Někteří to dokonce přičítali metylu, protože ten prý ničí mozkové buňky.

Opravdu by něco na tom mohlo být, Kalousek stále častěji vypadává z role a ztrácí obezřetnost. Místo, aby kauzu s metylalkoholem považoval za požehnání, protože mediálně překrývá jeho úlety, on to zase nevydržel a musel se zviditelnit. Už mu asi není pomoci. Ne nadarmo se říká, že alkohol zvyšuje nepodložené sebevědomí, vede k podcenění rizik a dělá z lidí furianty. Z furiantů jeho typu pak dělá naprosté ztřeštěnce.

V tomto rauši – ať už s alkoholem či bez – hulákal na občany napříč Evropou, že všechno prožrali a proflákali. A to si dovolí člověk, který tu údajnou hostinu dvaadvacet let režíruje. I za toho Dluhoslava měl hospodářské funkce. A nakonec ho tento proklamativní „šetřílek“ překonal i ve výši ročního deficitu!

Jak si tento distributor složenek, jejichž výši už navýšil o dalších 35 tisíc korun na obyvatele, a oblíbený sponzor Brusele a kleru vůbec může dovolit vyřvávat cokoliv o prožírání?! Tak si znovu připomeňme, co má mimo jiné na svědomí:

●ukončení sporu s Nomurou ohledně vytunelované IPB......120 miliard

●odstranění ekologických škod jedinou firmou (zrušeno)....100 miliard

●elektronické mýto.................................................................45 miliard

●ochrana Bakaly ve věci bytů OKD........................................35 miliard

●nečinnost v kauze MUS (Švýcarsko)....................................12 miliard

●riskantní půjčka MMF.............................................................38 miliard

●záruka Irsku a Portugalsku...................................................14,4 miliard

●software pro Drábka................................................................3,5 miliardy

ESM (v ratifikaci)...................................................................350 miliard

církevní „restituce“ (v přípravě).............................................171 miliard

Kéž by se Kalousek flákal! Ale on chce škodit co nejaktivněji a co nejdéle. Předvádí nám svých devět životů. Každý nás stál desítky miliard.

Za jeho ministrování dále zchudli a budou dále ožebračováni důchodci, kteří vytvořili hodnoty, jež se už přes dvacet let prostřednictvím privatizací prodávají a prožírají. Kde jsou ty peníze? Totéž se týká nemocných, postižených, studentů, matek, nezaměstnaných (nemyslím parazity) – prostě všech, kteří se nemohou bránit. Kdo prožral peníze, které dnes mnohým chybí na důstojný život? Pokladní v hypermarketech? Stavební dělníci? Učitelé? Hasiči?

Ne! Na prožírání tady máme politiky a s nimi svázané nohsledy. Pamatujme si aspoň ty drzouny, co nám ještě otloukají o hlavu, jak nás ožebračují. Mezi nimi je Kalousek king.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Dušan Streit | pátek 21.9.2012 11:49 | karma článku: 42.82 | přečteno: 4340x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Tomáš Flaška

Vývojové stupně hnutí ANO

Personální politika je něco, v co každá firma musí vkládat hodně. Špatně to ale chodí, pokud ve firmě nefungují standardní mechanismy práce, ale vše řídí Deus ex Machina.

24.9.2021 v 7:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Vilém Barák

Afganistán, válka na „slepo“

Po 20 letech války v Afganistánu o něm zhola nic neví nejen západní veřejnost, ale ani armády a vládní složky. Příčinou odchodu je neschopnosti Západu, včetně Česka, nikoliv však vojenská, ale na poli poznání.

23.9.2021 v 17:09 | Karma článku: 13.33 | Přečteno: 180 |

Martin Braun

Jestliže má Okamura pravdu, něco není v pořádku

Ukázalo se ve volební debatě na TV Prima. Přestože je mi "rozkoš" volit v Česku upřena, předvolební boj sleduji se zájmem, místy pobavením, občas pak s bolestí kolem žaludku.

23.9.2021 v 16:29 | Karma článku: 20.30 | Přečteno: 949 | Diskuse

Petr Bystron

Německo: Levicoví extremisté manipulovali TV-duel před volbou kancléře.

Hned tři levicoví extremisté vyškolení skalní komunistkou se tento týden dostali do dvou televizních duelů kandidátů na německého kancléře. Hráli „obyčejné občany“, přitom jejich cílem bylo „zničit Lascheta“.

23.9.2021 v 14:41 | Karma článku: 24.26 | Přečteno: 391 | Diskuse

Ivan Picek

Jsou nebo nejsou Piráti pro-imigrantská strana?

Předseda Pirátů Ivan Bartoš prohlásil, že „s muslimskou Evropou má problém“. Jak hodně můžeme tomuto prohlášení věřit a jak hodně ho máme brát vážně? Dochází k zásadní změně postojů celé Pirátské strany?

23.9.2021 v 13:53 | Karma článku: 33.07 | Přečteno: 643 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3935
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz