Neděle 1. srpna 2021, svátek má Oskar
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 1. srpna 2021 Oskar

Kalousku, nepijte tolik!

21. 09. 2012 11:49:59
Včera jsem neměl to „štěstí“ a Kalouska jsem v televizi neviděl. Několik známých mi však hlásilo, že tam vystupoval zcela „našrot“. Někteří to dokonce přičítali metylu, protože ten prý ničí mozkové buňky.

Opravdu by něco na tom mohlo být, Kalousek stále častěji vypadává z role a ztrácí obezřetnost. Místo, aby kauzu s metylalkoholem považoval za požehnání, protože mediálně překrývá jeho úlety, on to zase nevydržel a musel se zviditelnit. Už mu asi není pomoci. Ne nadarmo se říká, že alkohol zvyšuje nepodložené sebevědomí, vede k podcenění rizik a dělá z lidí furianty. Z furiantů jeho typu pak dělá naprosté ztřeštěnce.

V tomto rauši – ať už s alkoholem či bez – hulákal na občany napříč Evropou, že všechno prožrali a proflákali. A to si dovolí člověk, který tu údajnou hostinu dvaadvacet let režíruje. I za toho Dluhoslava měl hospodářské funkce. A nakonec ho tento proklamativní „šetřílek“ překonal i ve výši ročního deficitu!

Jak si tento distributor složenek, jejichž výši už navýšil o dalších 35 tisíc korun na obyvatele, a oblíbený sponzor Brusele a kleru vůbec může dovolit vyřvávat cokoliv o prožírání?! Tak si znovu připomeňme, co má mimo jiné na svědomí:

●ukončení sporu s Nomurou ohledně vytunelované IPB......120 miliard

●odstranění ekologických škod jedinou firmou (zrušeno)....100 miliard

●elektronické mýto.................................................................45 miliard

●ochrana Bakaly ve věci bytů OKD........................................35 miliard

●nečinnost v kauze MUS (Švýcarsko)....................................12 miliard

●riskantní půjčka MMF.............................................................38 miliard

●záruka Irsku a Portugalsku...................................................14,4 miliard

●software pro Drábka................................................................3,5 miliardy

ESM (v ratifikaci)...................................................................350 miliard

církevní „restituce“ (v přípravě).............................................171 miliard

Kéž by se Kalousek flákal! Ale on chce škodit co nejaktivněji a co nejdéle. Předvádí nám svých devět životů. Každý nás stál desítky miliard.

Za jeho ministrování dále zchudli a budou dále ožebračováni důchodci, kteří vytvořili hodnoty, jež se už přes dvacet let prostřednictvím privatizací prodávají a prožírají. Kde jsou ty peníze? Totéž se týká nemocných, postižených, studentů, matek, nezaměstnaných (nemyslím parazity) – prostě všech, kteří se nemohou bránit. Kdo prožral peníze, které dnes mnohým chybí na důstojný život? Pokladní v hypermarketech? Stavební dělníci? Učitelé? Hasiči?

Ne! Na prožírání tady máme politiky a s nimi svázané nohsledy. Pamatujme si aspoň ty drzouny, co nám ještě otloukají o hlavu, jak nás ožebračují. Mezi nimi je Kalousek king.

Autor: Dušan Streit | pátek 21.9.2012 11:49 | karma článku: 42.82 | přečteno: 4340x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Petr Borovec

Demokracie s pohledu zakladatelů.

Technologie se neustále zlepšují, přesto nás stále něco trápí. Můžeme vinit stále dokola jednotlivé poslance a co takhle se podívat na systém a to demokracii. Funguje tak jak se předpokládalo, když se na ní přecházelo???

1.8.2021 v 8:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 44 | Diskuse

Aleš Merta

Dělňas po očkování volno nepotřebuje

Volby se blíží, a většinu politiků tedy chytá amok. Ten slibuje to a ten zas tohle, a ti vládní rozdávají pro jistotu již před volbami. Samozřejmě ale že to není ze svého, ale ze státní kasy.

30.7.2021 v 12:35 | Karma článku: 27.35 | Přečteno: 745 | Diskuse

Jan Bartoň

Po cenzuře zavádějí „giganti“ povinné očkování

O tom, že západní svět ignoruje svobodu a demokracii a že tak zvaní „giganti“ započali s její cílenou likvidací, je dostatek důkazů. Ruší se účty politickým soupeřům a po zaměstnancích se vyžaduje povinnost očkování.

30.7.2021 v 11:31 | Karma článku: 34.07 | Přečteno: 866 | Diskuse

Jindřich Pilc

O CO2 jde?

Jde o centrální řízení společnosti a ekonomiky. O to jde. Jde o to zcela zničit kapitalismus, nahradit ho socialismem.

30.7.2021 v 10:56 | Karma článku: 24.58 | Přečteno: 505 | Diskuse

Karel Trčálek

O Řecku a Konstantinopoli, Izraeli a Jeruzalémě

Konstantinopol je sice řecká, ale protože si ji Řekové nedobyli zpět, zůstává formálně turecká, na rozdíl od Jeruzaléma, který nemůže nepatřit Židům

29.7.2021 v 18:07 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 374 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3935
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz