Viníci: Nečas, Kalousek. Trest: Sobotka, Gajdůšková. Naděje: Klaus

18. 03. 2013 11:36:59
Dočkají se socialisté „konečně“ svého epochálního vítězství, které vyhlížel už Paroubek jako nejzářivější hvězdu? Všechna média tuto děsivou vizi až masochisticky omílají a fixují. Nelze se divit, že ČSSD si už na nás brousí zuby.
Čeká nás tohle?!!!Čeká nás tohle?!!!

Ale musí to tak dopadnout? Vzpomeňme si, kterak ještě chvíli před minulými volbami všechno nasvědčovalo tomu, že našim údělem bude nabubřelý Paroubek, jenž si byl tak jistý, že už to předem avizoval na Socialistické internacionále konané v Praze, přičemž sám sebe považoval za vyvoleného Nejvyšší bytostí. A do voleb chybělo opravdu málo...

Pýcha předchází pád. O jakou aroganci jde, nám předvedl na sjezdu socialistů Mládek, který živnostníky nazval parazity. Mělo by to varovat všechny lidi, kteří naopak parazity vidí v komunitách, které nechtějí a nebudou nikdy pracovat. A bohužel, část politiků patří mezi ně.

Do příštích voleb zbývá více než rok. Doba je velmi turbulentní a přináší rychlé změny. A tak se kojím nadějí, že socani nemají nic jistého. Jsem si vědom, že většinu společnosti od pravice odvrací duo Nečas - Kalousek. Oni zcela pravici zdiskreditovali. Tady nezbývá než stále opakovat, že ODS ani TOP 09 žádnou pravicí nejsou. Pokud by byli, nezvyšovali by daně, nezaváděli by stále tužší byrokracii a nevyprodávali by suverenitu vlasti.

Sice i Evropa a především EU je socialistická, ale důsledky tohoto zvráceného vývoje se už začínají natvrdo projevovat nejen finanční krizí, ale úpadkem celých států, byť dosud kamuflovaným (naposled vykradením části vkladů na Kypru). Lékem má být plíživé zavádění totality na nadnárodní úrovni. Vstoupíme znovu do stejné řeky?

Stále si říkám, že se něco musí stát. Evoluce, i když je nelítostná, je smysluplnější a „moudřejší“ než věrozvěsti novodobého internacionalismu a autoritářského socialismu. Přece nám není předurčena další globální válka nebo povstání.

A proto si myslím, že „duchovní velikáni“ jako B. Sobotka, Gajdůšková, Mládek, Štěch nebo Škromach nemají nic jistého. Když hledám známého politika, který by tuto smrtící lavinu mohl zastavit, bohužel mě nenapadá nikdo jiný než exprezident Klaus. Je spousta chytrých a poctivých lidí, které by mohl strhnout, i když sám není ideálem.

Zapomeňme už na nepodařenou amnestii, Klaus si za ni vytrpěl více než zasloužil. Začínám se pomalu přiklánět k tomu, že to opravdu myslel dobře (i když možná nešikovně realizoval); jsme opravdu kriminální stát, který „napravuje“ pouze vězením. Pokud bývalý prezident napomůže zvrátit, co se dnes zdá nevyhnutelné, totiž tsunami socialistů, budiž mu odpuštěno. Mohl by se tak velmi žádoucím způsobem rehabilitovat.

Budu se snažit k tomu přispívat svými články.

PS V diskusi nebudu moci reagovat, protože jsem přišel o diskusní účet, ačkoliv jsem nepoužíval vulgarit. Pavel Provaz se zákeřně snaží vzbudit dojem, že jsem zakukleným komunistou, že jsem byl konfidentem a útočí na mě kvůli věku. Zdena Kočí zase šíří paranoidní spekulace o mém podnikání a zatahuje do toho celou moji rodinu. Richard Passer se neštítí rozebírat mou fotografii. Nadále si myslím, že jsem měl právo na hrubý pytel přiložit hrubší záplatu. Tlak na některé autory ze strany diskutujících je už neúnosný (viz také zde) a já nejsem zvyklý se nebránit. Protože nemám povahu konfidenta ani práskače, tyto útoky jsem nemazal ani nenahlašoval. Administrátoři pak místo provokací bez ohledu na kontext odstraňují odpovědi. Zatím nebudu moci reagovat a nechávám diskusi otevřenou. Pokud oponenti zneužijí, že se nebudu moci bránit, byl bych nucen toto rozhodnutí revokovat.

Autor: Dušan Streit | pondělí 18.3.2013 11:36 | karma článku: 37.54 | přečteno: 2459x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz