Muslimští vrahové nám připomínají, že Havel k nim patří

23. 01. 2010 12:32:59
Neexistující stát ocenil neexistující mravní "autoritu". Je dobře, že nám nedávají zapomenout na jeho »pravdu« vítězů a »lásku« k humanitárnímu bombardování.

Oficiální zpráva: „Bývalý prezident Václav Havel dostal v Kosovu vyznamenání v podobě zlaté medaile Ibrahima Rugovy za mír, demokracii a humanismus. Ocenění mu udělil současný kosovský prezident Fatmir Sijdiu při příležitosti čtvrtého výročí úmrtí bývalého kosovského prezidenta Rugovy."

Nevím, jaké lepší zrcadlo by mu ten mafiánský pseudostát mohl nastavit. Jako by jej políbil sám kmotr. Kdo ještě nechápe, měl by se aspoň teď vzpamatovat. Jako memento tohle ocenění velice vítám. Lepší psí hlavu si ani nedovedu představit. Hitler už nežije.

I to načasování je signifikantní a symbolické. Právě nyní srbská prokuratura vyšetřuje zmizení tří mladých Čechů v roce 2001 na severu Albánie a je velice pravděpodobné, že je kosovská mafie zavraždila kvůli prodeji jejich orgánů.

Havel poslal Kosovu děkovný dopis. Prý je mu ctí. O zločinech a lidských právech, která tak aktivně a okázale proklamuje třeba před zavřenými dveřmi čínského velvyslanectví, ani slovo. Je to prostě komediant. Asi je pro nás Kosovo bližší partner než světová velmoc Čína. Hlavně po obchodní stránce jsou drogy žádaným artiklem. A vývoz islámu - co více si může Evropa přát, že?

Nechápu to. Většina světa Kosovo ani neuznala, a to včetně bratrských Slováků. Nedá se v tom najít morální, náboženský ani pragmatický smysl. Je to otevřená rána Balkánu, která bude šířit sněť do celé Evropy. Navíc Velká Albánie, o níž jde především, stála na straně fašismu právě na rozdíl od Srbů, kteří naopak vždy drželi s Československem.

Chápu Schwarzenberga, který nostalgicky tíhne k Evropě před první světovou válkou. Ale Havel? Ten žádné ideály nemá. Že by v něm byla jen nenávist ke Slovanům a Rusku zvláště?

Ještě bych pochopil, kdyby žil Rugova, to byl stejný týpek jako Havel. Vyskakoval pod patronátem a v žoldu západních ochránců. Ale Thaci a jeho klika, kteří jej už před smrtí de facto odstavili, to byla parta všeho schopných řezníků.

Bumerang humanitárního bombardování se vrátil Havlovi na hlavu. Bylo by dobře, kdyby se rozsvítilo i jeho nekritickým obdivovatelům. Ne nadarmo se říká, že vrána k vráně sedá. A ať se dívám jak se dívám, vidím tam jen supy se zobáky od krve.

Za odměnu bych Havla poslal s medailí na krku na zdravotní dovolenou do Srbska. Čeho by se bál? Přece je mediálně „osvobozoval" od Miloševiče, když vzýval a velebil ty humanitární tříštivé bomby, padající na televizi, nemocnice, školy, vlaky, mosty a jiné velejší škody. Havel rád sbírá „střapečky". Ale poděkování Srbů mu ještě ve sbírce bohužel chybí.

Autor: Dušan Streit | sobota 23.1.2010 12:32 | karma článku: 42.76 | přečteno: 9003x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz