Je Topolánek neschopný lampasák, nebo Mládek ješitný dětina?

9. 02. 2010 11:26:59
Špatná otázka. Především je třeba kvitovat s povděkem, že domýšlivost a egoismus někdy prolomí účelové lži. Z hlediska socanů se Mládek samozřejmě zachoval jako ambiciózní trouba, když vyslepičil, že jejich sliby de facto po volbách padnou. To ovšem z Topolánka nikterak nedělá schopného myslitele.

Ten byl zatím schopen úplně rozvrátit pravici zcela neskutečným diletantstvím. Nebudu to zde rozvádět, protože jsem ne tak dávno o tom napsal samostatný článek: http://streit.blog.idnes.cz/c/114600/Kdyz-ostatni-uz-nemohou-ja-potapim-pravici-Vas-Topolanek.html.

Doplním jen perličku: To, že z nenáviděného Langera udělal šéfa volebního týmu, to už je tedy na prášky. A všimněte si, že nepomohlo ani srdce (modré) a Havel se od ODS před volbami odklonil, což by soudný člověk věděl předem.

A přece jen musím zmínit doslova dryáčnické inzeráty, které si nikterak nezadají s hloupými inzeráty ČSSD, jimž jsem se také už vysmíval: http://streit.blog.idnes.cz/c/120629/Zast-a-nenavist-jako-predvolebni-nastroj-CSSD.html.

Třeba sladkobolná fikce toho propuštěného zaměstnance berňáku, jenž někdy v budoucnosti kvůli ČSSD skončí opět na dlažbě, je zcela dementní. Oni nechápou, že hloupého voliče má pod palcem Paroubek a že přetahovat se s ním na stejné intelektuální úrovni je kontraproduktivní.

Nejhorší na tom je, že Paroubek pod náporem až sebevražedné blbosti vedení ODS a zejména Topolánka osobně se znovu postavil na nohy, když už mlel někdy loni v červenci z posledního: http://streit.blog.idnes.cz/c/94076/Rozval-CSSD-akceleruje-Paroubek-v-sesuvu.html.

Momentálně dokonce hrozí levicový armagedon. Vzpomeňte jen, že Topolánek propadnul stejné sebestředné upřímnosti jako Mládek, když označil Vodrážku za Blba z Horní Dolní. Teď už to místopředsedovi ODS nikdo neodpáře. Byla to sabotáž? Ale ne. Ale co byste čekali od neschopného a ješitného lampasáka?

Z toho srovnání dvou ješitů nakonec vychází Mládek lépe. A to z toho důvodu, že zpochybnil sliby socanů. Však také začali kejhat jako potrefené husy. Pěkně jim to zavařil. A zvláště Bohuslavu Sobotkovi, o němž mluvil jako o účetním. No, docela mu ještě fandil: http://streit.blog.idnes.cz/c/120152/Bohuslav-Sobotka-Viktor-Kozeny-cajicek.html.

Mládek chce být strategickým expertem příští vlády. A přitom nezvládá ani elementární taktiku. Svými výroky se zcela odrovnal u obou největších stran. Prostě další diletant.

A pak rozhodujte, který je omezenější...

Autor: Dušan Streit | úterý 9.2.2010 11:26 | karma článku: 30.61 | přečteno: 3106x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz