Kdo je tady extrémista a radikál?

28. 06. 2010 11:40:59
Mi tedy připadají jako extrémní ony okázalé až provokativní pochody typu Queer Parade. Protesty proti tomuto exhibicionismu mi připadají extrémní méně.

V Brně proběhl tento víkend už třetí ročník Queer Parade. Samozřejmě, že tato nevkusná akce vyprovokovala i protiakce. V Brně jsem nebyl, tak nebudu komentovat průběh. Když jsem ale sledoval sdělovací prostředky, zarazilo mě, že protestující proti této akci byli vždy nazýváni extrémisty nebo radikály.

Pojem „extrémní“ však znamená „výstřední“, „okrajový“ nebo „hraniční“, takže se vztahuje spíše na tuto menšinovou komunitu. Takovými akcemi se sami vydělují z většinové, tedy normální, společnosti.

Jsem zastáncem svobody, takže přiznávám právo jednotlivce uplatňovat svou sexuální orientaci svobodně. Svoboda však končí tam, kde začínají práva druhého. V soukromí je sexuální orientace právem osobní volby, pokud jde o soulad mezi partnery. Ale na veřejnosti je třeba si uvědomit, že sex – ani ten homosexuální – se nepropaguje za bílého dne na veřejnosti. Někoho mohou pohoršovat i úbory gayů a lesbiček. A dětem se takové akce těžko vysvětlují.

Pro mě je exhibující homosexualita extrémismem se vším všudy. Pohoršuje mě. Vyvolává ve mně odpor. Obtěžuje mě, aby se i na mě prostřednictvím sdělovacích prostředků valila ta nechutná duhová záplava. Někdy mi to připadá jako výsměch heterosexuální populaci.

Stejně na mě působí jejich požadavky. Nesouhlasím s institualizací jejich svazků. Považuji za kontraproduktivní, aby stát poskytoval ochranu takové parodii na rodinu. A požadavek homosexuálů na adopci dětí považuji za drzost namířenou proti přírodním zákonům.

Marně se ptám, komu slouží „politická korektnost“ v takovém pojetí. Ochrana této minority je už nyní nepřiměřená. Nikdo přece nechce narušovat jejich soukromí. Ale rodina je základ společnosti a děti mají právo být vychovávány rodiči různého pohlaví.

Jediné vysvětlení je, že elitáři, kteří si dnes osobují právo dnešní svět řídit, mají strach z každé většiny. Menšiny jim nejsou nebezpečné. Proto je v jejich zájmu většinovou společnost rozdrobit. Proto ty extrabuřty nejen podle sexuální orientace, ale i podle etnika. Prostě „rozděl a panuj“. Elitáři se pak postaví do čela všech těch menšin a vždy mohou operativně stavět jednu proti druhé. Jen aby společnost zůstala atomizovaná a neakceschopná. Blíže zde.

Různé odchylky od normálu pak jsou jen bičem na nás všechny ostatní. Jde o drezuru, jak strpět úplně všechno. Se zbytkem si poradí obušky.

Čtěte případně také: http://streit.blog.idnes.cz/c/42469/Neagresivni-konzervativni-pohled-na-poruchy-sexualni-orientace.html

Autor: Dušan Streit | pondělí 28.6.2010 11:40 | karma článku: 35.08 | přečteno: 2829x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Vladimíra Bošková

Kam vlastně naše pojistné zmizí?

Premiér a ministr zdravotnictví přihráli zdravotníkům další miliardy. Odbory, lékařská komora i další subjekty v resortu zůstávají nespokojené.

18.10.2019 v 14:43 | Karma článku: 9.57 | Přečteno: 289 | Diskuse

Jan Dvořák

Jen co prezident „vytáhl paty“…

Ještěže prezidenta Zemana nechali odříznout od informačních toků! Jeho dobrý zdravotní stav by se totiž mohl náhle zhoršit a rekondiční pobyt by se musel změnit na léčebný, pokud by se dozvěděl, co se v Praze děje za jeho zády.

18.10.2019 v 14:17 | Karma článku: 13.89 | Přečteno: 426 | Diskuse

Jan Ziegler

Nejen EU, ale i Česko ničíme šílenou byrokracií

Levice žije v představě, čím více úřadů, tím lépe. A bohužel tyto snahy se prosazují i v Evropském parlamentu. Tamní socialisté chtějí nový úřad pro boj s nezaměstnaností. Takové příšerné komunistické řešení.

18.10.2019 v 11:40 | Karma článku: 23.33 | Přečteno: 519 | Diskuse

Jan Hink

Nikoli pohlaví, ale lidská práva jsou sociální konstrukt! Šaría bude patřit do Evropy.

Co si to Evropský soudní dvůr dovoluje, vytvářet pro nás zákony? Máme prý do azylového zákona zapracovat "strpění" zločinců. Obětujeme životy blízkých, vítejte, vrazi, ochráníme vás, aby vás neoběsili tam, odkud pocházíte.

18.10.2019 v 10:17 | Karma článku: 38.34 | Přečteno: 1324 | Diskuse

Karel Januška

Justice je černou dírou ve státním rozpočtu

Legislativní rada vlády je prostředkem, jak v zákonných předpisech zajistit „občanům s právnickým vzděláním“ nevysychající zdroj příjmů.

18.10.2019 v 9:15 | Karma článku: 11.89 | Přečteno: 232 | Diskuse
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz