Jede v milenkách za státní peníze i Nečas?

13. 06. 2013 11:06:59
Pokud ano, překonal by tak Paroubka s ženou - překladatelkou a Topolánka s ženou - místopředsedkyní Sněmovny. Zajímavé je, že všichni ti „nevěrníci“ nemají na to, aby si našli ženskou nezávislou na státních penězích.

Nechci z tohoto článku dělat bulvár. Ale na Nečasovi mi byla vždy nejsympatičtější jeho manželka. Vypadala vždy příjemně, sympaticky a civilně. Na takového troubu byla až moc dobrá.

Zato Nečas je ubožák. Ve vládě z něj Kalousek dělá ještě většího kašpara než je. Zbudou po nich jen cynicky porušené sliby o nezvyšování daní a rozpočtové odpovědnosti, předlužení státu a diskreditace pravice. Nečas samotný dovršil absolutní rozklad ODS a musí vědět, že už si v politice ani neškrtne.

Nečas je parodie na alfa samce. Kdysi jsem ho nazval suchým hadrem, když jsem parafrázoval mokrý hadr Van Rompuye. Nečas je nešťastník, který se souhrou okolností objevil na nepatřičném místě. Člověk by jej politoval. Ve škole jsou takové typy objektem šikany. Pokud tomu tak bylo, byl by to zasloužený trest za budoucí hříchy.

A tento „věřící“ politik, který s Kalouskem prosadil nekřesťanské církevní „restituce“ na účet nás všech, teď porušil i manželský slib. Nechci spekulovat o milence a dítěti na cestě, jak už jsem v informačním prostoru zahlédl. Ale ukáže-li se, že jde o vedoucí Nečasova sekretariátu Nagyovou, co dře pro premiéra jak kobyla, jíž šéf přiznává statisícové odměny a ještě to drze tají v rozporu s právem na informace, tak to už by překročilo všechny meze.

Mám se bát napsat, že by se jednalo o nejdražší prostituci v ČR? Zatím nevím. Ale pokud by tomu tak bylo, nechci se na ní jako daňový poplatník podílet. Jestliže se to neprokáže, bude mít sice Nečas o jeden škraloup méně, ale ani tak neujde mému nejhlubšímu pohrdání.

K tématu jsem napsal už články (od nejnovějších k nejstarším):

Sedřená kobyla opět na scéně, ale s tajným platem

Nejásám, když kancelářské krysy dřou jako koně

Sedření koně, stržené šrouby a hřebíčky do rakve

PS Kouzlem nechtěného dostal můj článek další pointu:

Kriminalisté zatkli Nagyovou, Páleníka, Tluchoře i „jeho“ rebely z ODS

Bude to ještě zajímavé...

Autor: Dušan Streit | čtvrtek 13.6.2013 11:06 | karma článku: 37.26 | přečteno: 3490x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Politika

Petr Burian

Už se zase smí říkat pravda?

Anebo pořád ne? Trochu v tom tápu. Andreas Heusch, předseda správního soudu v Düsseldorfu řekl o migraci otevřeně to, co mnozí realisté tvrdí a tvrdili už před 3 roky. V minulosti jim za to byly mazány účty a roztrhán rodný list.

24.3.2019 v 14:55 | Karma článku: 37.47 | Přečteno: 1057 | Diskuse

Martin Mařák

Žluté vesty, Akt XIX

Jak jsem se zmínil výše, vláda po spektakulárním urban guerilla úspěchu ultralevicových Black Bloc a Antifa milicí z minulého víkendu konečně přitvrdila.

24.3.2019 v 10:51 | Karma článku: 10.07 | Přečteno: 345 | Diskuse

Ivo Cerman

Bojujeme!

Snažil jsem se dětem vysvětlit, jak pochodování ulicí změní světové klima. Ach ty děti a jejich bezelstné dotazy!

24.3.2019 v 10:34 | Karma článku: 27.49 | Přečteno: 793 | Diskuse

Jan Dvořák

Všechno bude, fakt

Ne málo televizních diváků v sobotu večer upřednostnilo komedii Líbáš jako Bůh, či Fantastická zvířata, což byla tzv. fantazy, před přenosem z udílení Českých lvů.

24.3.2019 v 8:29 | Karma článku: 13.05 | Přečteno: 442 | Diskuse

Libor Čermák

Také jste pro trestání lidí s jiným názorem? Zřejmě si nejste jisti tím svým!

Teď to jsou především vyznavači "politické korektnosti", kteří chtějí trestat lidi s jiným politickým názorem. Ale byla tu řada i jiných ideologií, kteří měli tendenci trestat lidi s jiným názorem. Nacismus, komunismus, islám,...

24.3.2019 v 5:55 | Karma článku: 35.72 | Přečteno: 801 |
Počet článků 1144 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3933
Nevěřím umělým celebritám a politikům. Hledám odpověď na otázku „Proč?“ a nedám pokoj, dokud si neudělám vlastní názor, většinou navzdory bolševicky přijímanému mainstreamu. Podporuji aktivní přístup k životu. Jsem konzervativním ateistou, pro kterého však je osobní svoboda nade vše. Chci se podělit o své obavy, že plíživě přicházíme jak o tradice, tak o stále větší část svobod. Není náhodou, že spolu s tím ztrácíme národní svébytnost. Bytostně odmítám všechny utopie jako je Evropská unie. Poslouchám hard rock, nejraději DEEP PURPLE. Mám v oblibě sport a považuji jej za součást hygieny. Hodně čtu, rád píšu a formuluji své názory. Pozor, jsou někdy otevřené a provokativní! Když 2x prokliknete mou fotku, uvidíte sami...

Najdete na iDNES.cz